top of page

STİL SAHİBİ NEON AYDINLATMALI PUZZLE LADDER

Aydınlatmalar hem iç mekanda hemde dış mekanlarda birbirinden farklı tarz ve modeller ile karşımıza çıkan tasarımlar, söz konusu ev dekorasyonu olduğunda puzzle merdiven aydınlatmaları mekana değer katan dekoratif aydınlatma modeller arasındalar. Farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayabilen tasarımı ile en çok ilgi gören aydınlatma öğeler olarak karşımıza çıkıyorlar.


Hem Fonksiyonel hem de dekoratif bir aydınlatma tasarımı arayanlar ödüllü tasarıma sah p 2022 model lambader puzzle merdiven modellerini inceleyebilirler. Evinizin dekorasyon tarzına uygun aydınlatmalı puzzle merdivenler seçerek mekanı daha şık ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bunun çin mekan içinde yer alan diğer mobilyaların ve tercih edilen renk tonlarına uyumlu tasarımlar seçmelisiniz. Ahşap gövdeli lambader merdivenler hem klasik hemde modern iç mekanlar için rahatlıkla kullanılabilir, bir çok farklı tarz ve model seçeneğine sahip merdivenler dekorasyona çok rahat bir şekilde uyum sağlayabilirler.


18 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

PUZZLE LADDER ÇOCUK ODANIZDA

Bir çocuk odasında yatak, dolap, masa, kitaplık derken birden çok eşya bir araya geliyor. Hepsi farklı kullanım amaçlarına cevap verdiği içinde odada bir hareket söz konusu oluyor. Çocuk odasının da

Comments


bottom of page